Kontakt

 

 

Ullevaal Stadion


Besøksadresse: Sognsveien 75 A, 3. etg.
Postadresse: Ullevaal Stadion,  0840 Oslo
E-post: post@ullevaal-stadion.no


AS Ullevaal Stadion Foretaksnr. 921509049
Ullevaal Stadion Idrett AS Foretksnr. 979914202
 
 

For kontakt med arrangører


Norges Fotballforbund: 04420
Vålerenga: 23 24 78 00

 

Ansatte Ullevaal Stadion


 

  Erik Forgaard
Administrerende Direktør
Mobil: 982 80 952
e-post: erik@ullevaal.no
 
  Cato Mareno Breivik
Driftsansvarlig Næring
Mobil: 928 59 788
e-post: cato@ullevaal.no

 

 

Hilde Taklo Knutzen
Banesjef
Mobil: 456 03 114
e-post: hilde@ullevaal.no

 

 
 
kare.jpg   Kåre Helge Skogli
Driftsansvarlig Idrett
Mobil: 977 60 081
e-post: kare@ullevaal.no

 

  Jack Hemmestad
Konsulent
Mobil: 900 46 566
e-post: jack@ullevaal.no

 

  Marianne Aasland
Salgsleder
Mobil: 902 12 456
e-post: marianne@ullevaal.no

 

 

  Richard Olander
Prosjektleder
Mobil: 916 36 352
e-post: richard@ullevaal.no

 

 
kjell.jpg   Kjell Borgersen
Stadionsjef
Mobil: 901 09 858
e-post: kjell@ullevaal.no
 
vidar.jpg   Thomas Sletbakk
IT-ansvarlig
Mobil: 900 90 830
e-post: thomas@ullevaal.no

 

 

 

 

 

 

 

oyvind.jpg

 

Øyvind Sakshaug
Driftssjef Idrett
Mobil: 908 26 233
e-post: oyvind@ullevaal.no

 

Jonathan Clements   Jonathan Clements
Baneassistent
Mobil: 920 45 292
e-post: jonathan@ullevaal.no

 

    Ronny Aasland
Konsulent
Mobil: 900 86 500
e-post: ronny@ullevaal.no

 

 

  Jan Serenander
Salgsansvarlig
Mobil: 909 21 999
e-post: jan@ullevaal.no

 

 

 

Utsikt fra seksjon 1 Utsikt fra seksjon 2 Utsikt fra seksjon 3 Utsikt fra seksjon 4 Utsikt fra seksjon 5 Utsikt fra seksjon 6 Utsikt fra seksjon 7 Utsikt fra seksjon 8 Utsikt fra seksjon 9 Utsikt fra seksjon 10 Utsikt fra seksjon 11 Billettslag