Kontakt

 

ULLEVAAL STADION


Besøksadresse: Sognsveien 75 A, 3. etg.
Postadresse: Ullevaal Stadion,  0840 Oslo
E-post: post@ullevaal.no


AS Ullevaal Stadion Foretaksnr. 921509049
Ullevaal Stadion Idrett AS Foretksnr. 979914202

 

Kontakt Ullevaal Stadion

Hovednummer inn - 22 02 65 65

 

Klubb Ullevaal: 902 12 456
Meet Ullevaal: 23 00 83 00
Amfi - Handlegaten: 23 00 83 00
Norges Fotballforbund: 21 02 93 00
Norges Idrettsforbund: 21 02 90 00

Kontakt oss i Ullevaal Stadion

Øyvind Sakshaug
Driftssjef Ullevaal Stadion
Mobil: 90 82 62 33 
Mail:   oyvind@ullevaal.no

Cato Mareno Breivik
Driftssjef Ullevaal Eiendom
Mobil: 92 85 97 88
Mail:   cato@ullevaal.no

Hilde Taklo Knutzen
Banesjef
Mobil: 45 60 31 14
Mail: hilde@ullevaal.no

Thomas Slelttbak
IT-sjef
Mobil: 90 09 08 30
Mail:   thomas@ullevaal.no

Marianne Aasland
Salgsleder Klubb Ullevaal
Mobil: 90 21 24 56
Mail:   marianne@ullevaal.no

Tomas Johansen
Salgskonsulent Klubb Ullevaal
Mobil: 92 09 06 52
Mail:   tomas@ullevaal.no

Richard Olander
Prosjektleder Klubb Ullevaal
Mobil: 91 63 63 52
Mail:   richard@ullevaal.no 

Ronny Aasland
Kommersiell leder Ullevaal Stadion
Mobil: 90 08 65 00
Mail:   ronny@ullevaal.no

Kåre Helge Skogli
Driftsansvarlig Idrett US

Jonathan Clemets
Baneassistent US
 

Erik Forgaard
Adm Direktør Ullevaal Stadion
Mobil: 98 28 09 52
Mail.   erik@ullevaal.no

Utsikt fra seksjon 1 Utsikt fra seksjon 2 Utsikt fra seksjon 3 Utsikt fra seksjon 4 Utsikt fra seksjon 5 Utsikt fra seksjon 6 Utsikt fra seksjon 7 Utsikt fra seksjon 8 Utsikt fra seksjon 9 Utsikt fra seksjon 10 Utsikt fra seksjon 11 Billettslag