Kontakt

 

 

Ullevaal Stadion


Besøksadresse: Sognsveien 75 A, 3. etg.
Postadresse: Ullevaal Stadion,  0840 Oslo
E-post: post@ullevaal-stadion.no


AS Ullevaal Stadion Foretaksnr. 921509049
Ullevaal Stadion Idrett AS Foretksnr. 979914202
 
 

For kontakt med arrangører


Norges Fotballforbund: 04420
Vålerenga: 23 24 78 00

 

Ansatte Ullevaal Stadion


 

  Erik Forgaard
Administrerende Direktør
Mobil: 982 80 952
e-post: erik.forgaard@ullevaal-stadion.no
 
  Cato Mareno Breivik
Driftsansvarlig Næring
Mobil: 92 85 97 88
e-post: cato.breivik@ullevaal-stadion.no

 

 

Hilde Taklo Knutzen
Banesjef
Mobil: 45 60 31 14
e-post: hilde.knutzen@ullevaal-stadion.no

 

 
 
kare.jpg   Kåre Helge Skogli
Driftsansvarlig Idrett
Mobil: 97 76 00 81
e-post: karehelge.skogli@ullevaal-stadion.no

 

  Jack Hemmestad
Konsulent
Mobil: 90 04 65 66
e-post: jack.hemmestad@ullevaal-stadion.no
 
kjell.jpg   Kjell Borgersen
Stadionsjef
Mobil: 90 10 98 58
e-post: kjell.borgersen@ullevaal-stadion.no
 
vidar.jpg   Thomas Sletbakk
IT-ansvarlig
Mobil: 900 90 830
e-post: thomas.sletbakk@ullevaal-stadion.no

 

 

 

 

 

 

 

oyvind.jpg

 

Øyvind Sakshaug
Driftssjef Idrett
Mobil: 90 82 62 33
e-post: oyvind.sakshaug@ullevaal-stadion.no

 

Jonathan Clements   Jonathan Clements
Baneassistent
Mobil: 
e-post: jonathan.clemnts@ullevaal-stadion.no

 

    Ronny Aasland
Konsulent
Mobil: 900 86 500
e-post: ronny.aasland@ullevaal-stadion.no

 

 

Utsikt fra seksjon 1 Utsikt fra seksjon 2 Utsikt fra seksjon 3 Utsikt fra seksjon 4 Utsikt fra seksjon 5 Utsikt fra seksjon 6 Utsikt fra seksjon 7 Utsikt fra seksjon 8 Utsikt fra seksjon 9 Utsikt fra seksjon 10 Utsikt fra seksjon 11 Billettslag